POZOR: Dnes máš možnosť získať balík InstaAcademy za zvýhodnenú cenu !
Len dnes zľava 425 €
14 najdôležitejších krokov
k naštartovaniu tvojho Online Biznisu
na INSTAGRAME !
Jednoduchý a rýchly návod ako za 35 dní nastaviť a rozbehnúť svoj Instagramový profil 
bez toho, aby si dával ďalšie peniaze do reklamy.
To, že si na tejto stránke, zrejme NIE JE iba náhoda, ale možno sa nachádzaš v situácii že:
 • ​všetci v tvojom okolí rozširujú svoj biznis na Instagram, no rozmýšľaš Ako na Instagram?
 •  máš nejaké základné informácie o Instagrame, ale nevieš Ako nastaviť instagramový profil?
 •  už si na Instagrame dlhší čas, ale stále sa pýtaš Ako je možné, že iným príbudajú sledovatelia tak rýchlo?
 •  máš veľmi veľa sledovateľov, no peniaze neprichádzajú . . . ( Ako z toho vyťažiť? )
 • ​a možno si skúšal už aj nejaké semináre či eventy o Instagrame a stále nič 🤷‍♂️
S InstaAcademy dosiahneš 
14  nevyhnutných cieľov potrebných
k raketovému štartu tvojho Instagramového profilu.
Spoločne a krok za krom Ti ukážem:
 • ​Ako založiť účet na Instagrame.
 • ​Ako vytvoriť firemný účet na Instagrame.
 • ​Ako pracovať s firemným účtom.
 • ​Ako prepojiť firemný účet na Instagrame s Facebookom.
 •   Ako rýchlo a jednoducho vytvárať príspevky. 
 • ​Ako nastaviť úspešnú strátégiu na #hashtagy.
 •   Ako efektívne využiť štatistiku pri budovaní profilu.
 • ​Ako spropagovať vytvorený príspevok.
 • ​Ako vytvárať príbehy na Instagrame.
 • ​Ako používať LIVE príspevky. 
 • ​Ako zrýchliť budovanie svojho Instagram profilu.
 •   Ako zautomatizovať procesy na Instagrame.
 • ​Ako získavať 100 sledovateľov na IG denne.
 • ​Ako si zautomatizovať príspevky na Instagrame.
Na tvojej ceste za úspechom Ťa bude sprevádzať
milan_vasko_foto
Milan Vaško
Social Media Expert 
Učím AKO:

používať 𝐈𝐍𝐒𝐓𝐀𝐆𝐑𝐀𝐌
zvýšiť viditeľnosť 📲 📈
prilákať platiacich zákazníkov
sa stať autoritou vo svojej oblasti
Zakúpením kurzu InstaAcademy zároveň získaš:
 • jedinečný návod na budovanie svojho instagramového profilu
 • ​jednoduchý spôsob šetriaci nielen tvoj čas, ale aj tvoje peniaze
 • ​okamžitý prístup k najnovšiemu know-how o Instagrame
 • ročný prístup a všetky aktualizácie kurzu InstaAcademy
 •   online podporu​ od MV Academy počas tvojej cesty kurzom
 • ​členstvo v uzavretej facebookovej skupine
 • tajný bonus prinášajúci zisk
 •  vstupenku na živý seminár - Ako na Instagram
 •  a 30 min. konzultáciu po skončení kurzu
Čo o kurze InstaAcademy hovoria jeho Absolventi ?
rudolf_kovac_foto
Katarína Ameeta
Pletené košíky
Čo mi dalo instaacademy? - naučilo ma ako si rozširovať folowerov, ako si robiť a rozdeľovať hasthagy, ako si vytvoriť linky na link-tree aby ludia z insta mohli kliknúť a prísť na moje stránky. Ja som tvorivý človek, pre mňa je počítač a systémy ťažšia vec, preto oceňujem to, že sa kedykoľvek, keď potrebujem, viem do video kurzu prihlásiť a podľa neho urobiť všetko, čo práve potrebujem. Možno to bude zvláštne, ale aj keď je to Online Insta kurz, tak mi dal aj nových priateľov, pretože v kurze máme aj stretnutia na živo a tam si vieme odovzdať aj s ďalšími žiakmi insta academy svoje knoh how, alebo aj skúsenosti. Nakoľko mám tvorivé hobby a prezentujem ho aj online, veľmi mi to pomáha zviditeľniť sa.
Moja stránka je: www.katarinaholub.sk
Som “študentom” InstaAcademy a krok za krokom sa učím, ako efektívne fungovať na IG. Mojim produktom sú obrazy anjelov a tiež maľujem mandaly. Táto téma je dosť osobná a tak aj ja sa potrebujem priblížiť k ľuďom, ktorých zaujímajú anjeli alebo túžia vlastniť energetickú mandalu. Vďaka InstaAcademy napredujem a z pribúdajúcich followerov sa stávajú majitelia mojich obrazov. Som rada, že Milan tak komplexne zosumarizoval cely tento kurz a môžu ho využiť vo svoj prospech ľudia z akejkoľvek oblasti.
Anjelske-obrazy
Martina Sedlbauer
Anjelske obrazy
rudolf_kovac_foto
Rudolf Kováč
špecialista na Zlato
Každý deň používam Instagram a mám už viac ako 20 tisíc sledovateľov. Naučil som sa používať viacero taktík ako geotagy a tiež vďaka Instaacademy som si veľa vecí zjednodušil a zautomatizoval. Tento kurz odporúčam každému kto chce vedieť presne ako a správne to používať... a ak si podnikateľ tak o to ešte viac. Ak chceš poradiť alebo si ochrániť svoj majetok tak neváhaj a kontaktuj ma, pretože som aktívny denno-denne aj na Instagrame.
Online kurz InstaAcademy som som vyhrala v súťaži #poddotoho. Nakoľko som začiatocníčka na Instagrame chcem povedať, že jednotlivé lekcie mi veľmi veľa pomohli. Hlavne výzvy na akciu. Jednoznačne odporúčam kurz úplne každému a hlavne ľuďom, ktorí podnikajú v MLM. Lekcie sú jednoducho zvládnuteľné, jasne a stručne vysvetlené, tak #poddotoho aj ty.
eva_horvathova_foto
Eva Horváthová
podnikateľka
jozef_basista_foto
Jozef Bašista
podnikateľ, marketér
Kurz Instaacademy odporúčam každému, kto už má Instagram a nevie ako nato. Sám som už Instagram používal, no môj najväčší problém bolo pochopiť čo sú hashtagy a hlavne ako ich správne používať, aby moje príspevky na instagrame mali väčší dosah. Tento kurz mi ukázal stratégiu, ktorá mi dáva zmysel.
Zároveň veľmi oceňujem pomocnú ruku zo strany Milana počas kurzu. Ak mi bolo niečo nejasné, alebo som sa potreboval niečo opýtať, Milan mi veľmi ochotne pomohol a vysvetlil, čo som potreboval.
Ak chcete dosahovať lepšie výsledky na Instagrame, určite Vám odporúčam InstaAcademy.
O Instagrame som zo začiatku počula len zbežne. Začala som ho využívať a zaujímať sa o túto sociálnu sieť, hoci som zo začiatku nemala ani potuchy, čoho všetkého je Instagram schopný a čo nám ponúka. Dostala som možnosť absolvovať kurz InstaAcademy. Samozrejme som neváhala a dala som sa na to. Motivoval ma k tomu aj naozaj skvelý človek, pán Milan Vaško, ktorému by som touto cestou zároveň chcela poďakovať za túto skvelú možnosť. Vďaka kurzu viem, ako správne používať Instagram, ako na ňom robiť online biznis a ako s ním pracovať. Vrelo každému tento kurz odporúčam!
jana_janickova_foto
Jana Janíčková
fakturantka a administratívna pracovníčka
stanislav_lovas_foto
Stanislav Lovas
manažér a podnikateľ v stavebníctve
Keď som si zakúpil tento kurz Instaacademy, tak zo začiatku som bol nerozhodný v tom ako ho využijem a ako sa do toho zahryznem naplno. Ale vďaka @milanvaskoofficial a podpore ktorú máte v cene tohoto kurzu som odrazu dostal všetky potrebné informácie a motiváciu od tohto skvelého človeka k tomu aby som sa rozhýbal. Stále si postupne budujem svoj insta profil a využívam viaceré jeho výhody ktoré nám táto krásna sieť ponúka. Našiel som si v tom záľubu a užívam si to. Poď do toho aj ty. Tu sa dozvieš kompletné know how v jednotlivých videolekciách, ktoré si môžeš pozrieť kedykoľvek a bez chýb si správne vytvoríš účet na Instagrame. Každému tento kurz odporúčam, pretože je to super ísť rovno správnym smerom a na istotu. Dnes mám aj ja perfektný projekt v tom, čo ma baví a to je stavebníctvo. Preto ak chceš poradiť v tejto oblasti určite ma kontaktuj. A pozri si môj nový web.
Instagram je mojou vášňou, je to niečo čo ma veľmi baví. Vďaka Instaacademy som sa naučila ako využívať všetky možnosti na tejto najpopulárnejšej sociálnej sieti. Je to len o tom rozhodnúť sa a začať, a preto to vrele odporúčam každému. Pre niekoho je eBook postačujúci, ale viacerí si radšej zabezpečia kompletný kurz, pretože k nemu majú stály prístup a vždy tie najnovšie informácie aj na Facebooku v uzavretej skupine.
linda_czepreghyova_foto
Linda Csepreghyová
študentka
matej_mikulec_foto
Matej Mikulec
cestovateľ
Instaacademy je ten spravny nástroj ak chceš efektivne propagovať seba či svoj biznis. Naučíš sa čo využívať a ako to využívať na najpopulárnejšej internetovej sieti. Získaš know how úspechu na Instagrame spolu s podporou a pravidelnymi informaciami o novinkách a ich využití. Instagram používam denno-denne. Mojou vášňou je cestovanie preto ak aj ty chceš výhodne cestovať kontaktuj ma.
Instagram = 21. storočie, nič lepšie neexistuje, je rýchly, jednoduchý. Kurz vysvetlený aj pre amatérov, max. podpora od Milana, Top odborník v danej oblasti, odporúčam.
linda_czepreghyova_foto
Maroš Chamula
realitný maklér
matej_mikulec_foto
Lukáš Sabo
bloger lukassabo.sk
Ako absolvent môžem s hrdosťou povedať, že môj Instagramový účet od začatia kurzu zožal skvelá výsledky. Behom jedného týždňa som získal približne 50 followerov. Veľa ľudí odmietajú financovať svoje vzdelanie. Radšej investujú do vecí, ktoré im nedajú žiadnu výpovednú hodnotu. Kurz InstaAcademy je jedinečný vďaka kvalitnému obsahu, ktorý ponúka. Tento kurz nie je vhodný iba pre podnikateľov. Každý, kto si chce na sociálnych sieťach vybudovať dobré meno je tento kurz ideálny. 
Toto si treba uvedomiť. Sociálne siete sú v súčasnosti v prospech bežných ľudí. Je škoda ak ich využívate len na pridávanie fotiek bez žiadneho zámeru.
Predtým, ako som prešiel Milanovým online kurzom som získaval followerov veľmi veľmi pomaly a musel som nad tým sedieť aj niekoľko hodín denne. Milanov kurz ma však naučil všetky finty ako ušetriť čas, ako používať hashtagy a byť efektívnejší. 
Určite odporúčam všetkým, ktorý chcú získavať followerov rýchlejšie a hlavne pravidelne Milanov kurz InstaAcademy je jednotka na slovenskom trhu!
linda_czepreghyova_foto
Tomáš Tureček
zakladateľ 
dosahujciele.sk

Čo povedala o InstaAcademy Zuzana - @biznisanglictina

InstaAcademy kurz
Kečo Kečaaldes o Instaacademy
Majka Hrušková o Instaacademy
 Celková Hodnota ktorú získaš s InstaAcademy je:
 • ​Kurz InstaAcademy (598€)
 • ​1.BONUS: vstupenka na živý seminár Ako na Instagram (47€)
 • ​2.BONUS: 30 min. konzultácia po ukončení kurzu (77€)
598+47+77 =
hodnota 
722 EUR
kompletný online kurz na budovanie tvojho Instagramu
kurz_instaacademy_foto
Cena online balíka InstaAcademy
722 €
len 297 €
POZOR: Cena celého balíka platí už len:
countdown
00Hours00Minutes00Seconds
Cena online balíka InstaAcademy sa 
po uplynutí časomiery zvýši na 598 € !
ÁNO, vidíš správne. Len za 297€ môžeš ZÍSKAŤ celkovú hodnotu vo výške 722€ a UŠETRIŤ tak až 425 € ! Táto akcia sa už nebude opakovať ! A preto Neváhaj a Klikni na tlačidlo.
countdown
00Hours00Minutes00Seconds
už len 30 minút,potom už nebude možné tento balík získať so zľavou 425 EUR 
14 DŇOVÁ GARANCIA
TU absolútne nič neriskuješ ! 
Sme maximálne seriózni a preto Ti dávame
14 dňovú garanciu vrátenia peňazí.
Pre koho je online balík VHODNÝ
 • ​Tento InstaAcademy balík je vhodný pre podnikateľov aj nepodnikateľov, ktorí  nemajú Instagram a chcú začať.
 • ​Je vhvodný pre tých, čo potrebujú detailný návod zobrazený krok za krokom, ktorý ich dovedie do úspešného cieľa.
 • ​Je vhodný pre tých, ktorí už využívajú Instagram, ale cítia, že sa to dá urobiť ešte o kúsok lepšie a dosiahnuť ešte lepšie výsledky ako do teraz.
 • ​Je to pre tých, ktorí chcú aby im Instagram prinášal zisk.
 • ​Je to pre tých, ktorí sa chcú zlepšovať a sú ochotní učiť sa. Neboja sa opýtať a sú radi, keď im niekto pomôže dosiahnuť ich ciele.
Pre koho je online balík NEVHODNÝ
 • ​Tento InstaAcademy balík je nevhodný expertov, ktorí každý deň pracujú s Instagramom.
 • ​Nie je vhvodný pre podnikateľov, ktorí dosahujú skvelé výsledky v podnikaní a nepotrebujú rozšíriť svoje podnikanie.
 • ​Nie je vhodný pre tých, ktorí už využívajú Instagram a dosiahnujú skvelé výsledky.
 • ​Nie je pre tých, ktorím Instagram prináša zisk.
 • ​Nie je to pre tých, ktorí sa nechcú zlepšovať, učiť sa a dosahovať ciele ktoré si nastavia.
A teraz už je to len a len na Tebe.

Práve sme Ti poskytli všetky dôležité informácie na to,aby si sa vedel Správne Rozhodnúť.
Instagramu a Online Biznisu sa už venujeme viac ako 2 roky. A či veríš alebo nie, spravili sme asi všetky možné chyby ktoré sa dajú urobiť a stálo nás to nemalé peniaze.
Ty sa tomuto však môžeš vyhnúť a získať tak “neférovú” výhodu oproti ostatným.
Je len na Tebe, ako sa teraz rozhodneš.

countdown
00Hours00Minutes00Seconds
Powered By ClickFunnels.com