" Budem Tvojím koučom KAŽDÝ deň počas 30 DNÍ! 
Premeníš nápad na svoj Brand a môžeš predávať 
každý deň"

Začíname od začiatku. Urobíme to SPOLU?

Pozri si toto video a Zisti ako to urobíme:

Tvoja 30 dňová Výzva Začína:

countdown
00Hours00Minutes00Seconds


Od: Milan Vasko 

Mojou vášňou je pomáhať a učiť ľudí ako si vytvoriť vlastný online bizsnis vďake systému FILE tak aby ich klienti kontaktovali sami...
Ako to urobíme spolu
  • Pomôžem ti preskúmať  nápad a premeniť ho na produkt pomocou jednoduchých a ľahkých metód, aby si mohli začať.
  • ​Budem ťa koučovať,tak aby si svoj nápad zverejnil používaním najlepších nástrojov na dosah ruky.
  • ​Prevediem ťa zoznamom e-mailov, aby si mohol prísť s ponukami, kedykoľvek budeš potrebovať zvýšiť svoj predaj.
  • ​Budem ťa koučovať pri tvorbe a predaji produktu (tovaru alebo služby).Každý deň po dobu 30 dní. Metodicky, jednoducho a efektívne.  
Ako bude koučing prebiehať
  • Každý deň po dobu 1 mesiaca dokončíme všetky kroky na ceste, aby sme premenili tvoj nápad na produkt a potom ho speňažili.
  • Každý deň budeš dostávať e-maily s písomnou podporou A videami s osobným koučovaním, kde ukážem presne to, čo spolu urobíme, aby sme uspeli.
  • Budeme hľadať najmocnejšie energie, ktoré u teba prebudia a aktualizujú tvoju životnú úroveň a prosperitu. 

Koučing prebieha demonštráciou 100% praktickými a použiteľnými prvkami.
Dostaneš doslova koučing, aby si vybral nápad na produkt, dostal sa na trh, kde ťa možno nikto nepozná, a začal si získavať zákazníkov od začiatku.
Prvých pár dní sa zameriame na myšlienku, ktorá ťa vzrušuje. Uvidíme tiež, či tvoj nápad sa dokáže predať, na základe akých kritérií je tento nápad dostatočne výnosný, aby sa mohol spustiť.
Toto je veľmi dôležité!
Potom naplánujeme a začneme budovať tvoj produkt, formovať tvoju značku a jej prestíž vo vybranej komunite. Potichu vygenerujeme dobrý zoznam e-mailov. Ukážem ti, ako to urobiť pomocou prístupu, ktorý som sa naučil od môjho mentora v oblasti sociálnych médií. 
Nakoniec na konci mesiaca začneš predávať.

Budeš mať možnosť vidieť, ako uviesť na trh víťaznú značku, už o 1 mesiac, a to od úplného začiatku , každý deň ti vysvetľujem, čo musíš urobiť !!!
Ukážem ti všetko. Bezplatné reklamné stratégie, platené reklamy, to, ako tvorím webové stránky, doslova všetko.
Po týchto 30 dňoch budeš vedieť úplne všetko, aby si získal zákazníkov online v ktorejkoľvek komunite

Upozornenie

Koučujem ťa, aby si raketovo naštartoval biznis, ktorý vytvoríš z ničoho alebo od začiatku.
A vieš, že podnikanie je niekedy riskantné.
A neexistuje žiadna záruka.
Sľubujem ti, že výsledkom bude skvelá vzdelávacia skúsenosť, ktorú budeš mať pri budovaní značky, zoznamu a možno aj získaní mnohých zákazníkov ... z ničoho.
Robím to už 4 roky a nikdy to nebolo také „plynulé a ľahké“.
Keď už som to povedal, úroveň zručností, ktorú ťa naučím, je vec, ktorú nikdy nestratíš. Nemá to cenu.
A to je vec, ktorú potrebuje každý biznis na planéte: ľahké získavanie nových zákazníkov.
Zručnosti, ktoré sa tu naučíš, nikdy nezabudneš. Tieto vedomosti budeš mať navždy.

Tvoja výzva začína už zajtra...

Začneme koučingom, zajtra dostaneš e-mail z adresu info@milanvasko.com s krátkym videom, ako urobiť z tvojho nápadu produkt.
Potom každý deň v týždni, aj cez víkend,po dobu 30 dní, budeš mať video koučing s e-mailom, ktorý ti ukáže presne ďalšie kroky, ktoré musíš podniknúť, a tie, ktoré by si mohol podniknúť.
Prejdeme si každý krok iniciačnej cesty, samozrejme od zárodku tvojej myšlienky, ktorá ťa fascinuje, od realizácie značky a od jej rýchleho zverejnenia, získania e-mailového zoznamu a nakoniec od získania zákazníkov prostredníctvom reklamy. kanálov ako sociálne médiá.

Čo budeš potrebovať?

1. Potrebuješ iba prístup na internet, telefón a počítač.
2. VYTRVALOSŤ: Určite narazíš na niekoľko výziev. Určite budeš musieť niektoré veci upraviť. Budeš to musieť akceptovať ako úplne bežné koučovanie. Ak budeš postupovať podľa pokynov, budeš mať výsledky.
3. ZÁVÄZOK. Musíš sa zaviazať, že budeš pokračovať až do konca a aj ďalej. Ak sa, bohužiaľ, ľahko vzdáš, tvoje peniaze by sa lepšie minuli na pizzu alebo videohry.

Aká je cena koučingu?

Náklady na toto kompletné jednomesačné školenie (7 dní v týždni, vrátane víkendu) sú iba 97 eur.  Je to jednorazová platba a už vám nikdy nebudú účtované ďalšie poplatky.
Je to malá investícia do denného tréningu, ktorý trvá celý mesiac a toto učí niekto, kto predal stovky produktov online.
Inými slovami, budeš vedieť všetko, čo potrebuješ vedieť. S mojou pomocou prídeš so skvelými nápadmi a BUDEŠ VEDIEŤ, ako ich previesť na produkty, a speňažiť ich! Rýchlo a metodicky budeš schopný vybudovať si značku a presadiť sa na internete online, poznať základy copywritingu online a nakoniec budeš získavať zákazníkov pravidelne.
To všetko je za približne 3,47 € na deň.
Aby som to uviedol na pravú mieru, posledný kurz, ktorý som redával sa volal InstaAcademy. Predal sa a naďalej sa predáva za 297 € v akcii.
Získaj ešte viac v tejto výzve ... s 70 % zľavou a (oveľa viac).
Dôvod nízkej ceny je jednoduchý: Vďaka tejto cene si tu. To je všetko. Viem, že udržanie ceny bude na začiatku znieť hlúpo, ale chcem, aby si bol úspešný. Naozaj. Najmä v týchto bláznivých časoch.
Tiež, ako čoskoro uvidíš, väčšina ľudí, ktorí so mnou pracujú, nakoniec budú klientami celé roky, pretože majú veľkú hodnotu.
A myslel som si, že táto výzva je skvelý spôsob, ako „posunúť môj elitný program vpred“ tým, že ti pomôže zvíťaziť a skutočne preskúma veci, ktoré som si istý, že by si ich nakoniec objavil možno za 2 alebo 5 rokov (čo je dlhý čas, najmä na úrovni online obchodu).
Ak si ako väčšina ľudí, budeš so mnou chcieť pracovať, keď nabudúce ponúknem nové kurzy. (Takže toto je hádam moja „tajná nádej“ ;-)
V každom prípade, ak chceš, aby som šiel s tebou, ukázal ti a  naviedol ťa ako urobiť z nápadu víťazný produkt, rýchlo a čisto budovať značku, zostavovať čestný e-mailový zoznam a získavať zákazníkov, to je ten najlepší čas na učenie sa v tomto školení, ktoré nikde inde nenájdeš.
Všetci vieme, že internet je miestom pre každého, kto môže nájsť produkty alebo služby, či už je v domácom väzení alebo mimo domova.
A teraz je vaša šanca ich mať. Nielen to, ale požiadaj ma, aby som ťa chytil za ruku a sprevádzal ťa na každom kroku.

Zaregistruj sa nižšie a začni teraz:

čo povedali Milanovi študenti:
Milan Vasko
Predtým, než som začal pôsobiť v online svete, stalo sa v mojom živote niekoľko zlomových udalostí. V minulosti som bol arogantný podnikateľ, peniaze boli pre mňa všetkým. Mojou životnou prioritou bolo finančné zabezpečenie mojej rodiny. Ale… V roku 2013 nás okradla organizovaná skupina o všetok náš majetok a prišiel som o všetko, čo som nadobudol za celý môj profesijný život. Chcel som skoncovať so svojím životom, pretože rodina, polícia, štát či súdy nemali záujem riešiť situáciu, naopak, boli na strane zlodejov. Vieš, ako to na Slovensku funguje. Nevzdal som sa a prišiel deň, keď som sa rozhodol pre môjho osobného mentora. Keďže som preinvestoval veľa peňazí a vyskúšal už takmer všetko na nový rozbeh a peniaze, ktoré som potreboval zaplatiť mentorovi som nemal, predal som auto a peniaze si požičal. Začal som úplne od nuly (brigáda jedna, druhá, makačka vo firme na projekte, ktorý vtedy nezarábal a do polnoci webinár s mentorom).
Napriek niekoľkým prekážkam v mojom živote som sa rozhodol robiť iba to, čo je moja vášeň. Tento risk zmenil úplne všetko. Dnes pomáham ľuďom tým, že ich učím, ako si vytvoriť profitabilný biznis vďaka FILE a vďaka využitiu online systému.

Never nikomu, kto ti povie, že sa to nedá. Dá sa, len treba začať a ak chceš vedieť ako, tak ma kontaktuj a veľmi rád ti pomôžem. Nezabudni, že ak to naozaj chceš, tak to dokážeš, takže #poddotoho a nečakaj.

čo napísali Milanovi študenti:

countdown
00Hours00Minutes00Seconds
MV Academy © 2021. All Rights Reserved