" Budem Tvojím koučom KAŽDÝ deň

počas 30 DNÍ! 

Máš nápad, alebo myšlienku? Poďme
ju premeniť na Tvoju vlastnú značku

a Tvoj vlastný Brand!"

Pozri si toto video a Zisti ako to urobíme:

Tvoja 30 dňová Výzva Začína:

countdown
00Hours00Minutes00Seconds


Od: Milan Vaško 

Mojou vášňou je pomáhať a učiť ľudí, ako si vytvoriť vlastný
online biznis vďaka INSTAGRAMU a systému FILE. Po
aplikovaní tejto stratégie, Ťa klienti budú vyhľadávať aj sami...
Ako to bude v praxi vyzerať?
 • Pomôžem Ti preskúmať Tvoj nápad a premeniť ho na produkt, alebo službu pomocou jednoduchých a ľahkých metód, aby si mohol ihneď začať.
 • Budem Ťa koučovať tak, aby si svoj nápad zverejnil používaním najlepších nástrojov na dosah ruky.
 • ​​Prevediem Ťa zoznamom e-mailov, aby si mohol prísť s ponukami, kedykoľvek budeš potrebovať zvýšiť svoj predaj.
 • Budem Ťa koučovať pri tvorbe a predaji produktu (tovaru alebo služby). Každý deň po dobu 30 dní. Metodicky, jednoducho a efektívne.  
Ako bude koučing prebiehať
 • Každý deň po dobu 1 mesiaca dokončíme všetky kroky na ceste, aby sme premenili Tvoj nápad na produkt/službu a potom ho speňažili.
 • Každý deň budeš dostávať e-maily s písomnou podporou a videami s osobným koučovaním, kde Ti ukážem presne to, čo spolu urobíme, aby sme uspeli.
 • ​Budeme hľadať najmocnejšie energie, ktoré sa u Teba prebudia a aktualizujú Tvoju životnú úroveň a prosperitu.

 • Koučing prebieha 100% praktickými a použiteľnými ukážkami.

 • Dostaneš doslova koučing, ktorý Ti pomôže si vybrať nápad na produkt a službu a tiež Ti pomôže dostať sa na trh, kde budeš vedieť osloviť konkrétnu skupinu ľudí, komunitu a stránky.

 • Prvých pár dní sa zameriame na myšlienku, ktorá Ťa robí radostným a nadšeným. Uvidíme tiež, či sa Tvoj nápad dokáže predať a na základe akých kritérií je tento nápad dostatočne výnosný, aby sa mohol spustiť, pretože toto je veľmi dôležité!
 • Potom naplánujeme a začneme budovať Tvoj produkt, formovať Tvoju značku a jej prestíž vo vybranej komunite. Potichu vygenerujeme dobrý zoznam e-mailov. Ukážem Ti, ako to urobiť pomocou spôsobu, ktorý som sa naučil od môjho mentora v oblasti sociálnych médií. 

 • Nakoniec na konci mesiaca začneš predávať.
 • Budeš mať možnosť vidieť, ako uviesť na trh víťaznú značku už o 1 mesiac, a to od úplného začiatku.

 • Ukážem Ti všetko. Bezplatné reklamné stratégie, platené reklamy, to, ako tvorím webové stránky, doslova všetko.
 • Po týchto 30 dňoch budeš vedieť úplne všetko, aby si získal zákazníkov online v ktorejkoľvek komunite
 • A oveľa viac...
Upozornenie

Koučujem Ťa, za účelom, aby si naštartoval biznis, ktorý si vytvoríš z ničoho alebo od začiatku.


A musíš vedieť, že podnikanie je niekedy riskantné a tu neexistuje žiadna záruka. 


Sľubujem Ti, že výsledkom bude skvelá vzdelávacia skúsenosť, ktorú budeš mať pri budovaní značky, služby, zoznamu a možno aj získaní mnohých zákazníkov ... z ničoho.


Robím to už 4 roky a nikdy to nebolo také „plynulé a ľahké“.


Úroveň zručností, ktorú Ťa naučím, budú skúsenosti, ktorú nikdy nestratíš. Má to cenu.


A to je vec, ktorú potrebuje každý biznis na planéte: ľahké získavanie nových zákazníkov.
Zručnosti, ktoré sa tu naučíš, nikdy nezabudneš. Tieto vedomosti budeš mať navždy.


Tvoja výzva začína už zajtra...

Začneme koučingom, potom dostaneš e-mail z adresy info@milanvasko.com s krátkym videom, ako urobiť z Tvojho nápadu produkt alebo službu.


Potom každý deň v týždni, aj cez víkend, po dobu 30 dní, budeš mať videokoučing s e-mailom, ktorý Ti ukáže presné ďalšie kroky, ktoré je potrebné podniknúť, a tie, ktoré by si mohol urobiť.


Prejdeme si každý krok iniciačnej cesty, samozrejme od zárodku Tvojej myšlienky. Myšlienky a nápadu, ktorý Ťa fascinuje, od realizácie značky a od jej rýchleho zverejnenia, získania e-mailového zoznamu a nakoniec od získania zákazníkov prostredníctvom reklamy a kanálov ako sú sociálne médiá.

Čo budeš potrebovať?

1. Potrebuješ iba prístup na internet, telefón a počítač.


2. VYTRVALOSŤ: Určite narazíš na niekoľko výziev. Určite bude potrebné niektoré veci upraviť, ale ak budeš postupovať podľa pokynov, budeš mať výsledky.


3. ZÁVÄZOK. Je potrebné, aby si sa zaviazal, že budeš pokračovať až do konca a aj ďalej. Ak sa, bohužiaľ, vzdáš, Tvoje peniaze by sa lepšie minuli na pizzu alebo videohry. Spolu to však prekonáme!

Aká je cena koučingu?

Náklady na toto kompletné jednomesačné školenie (7 dní v týždni, vrátane víkendu) sú iba 97 eur.  Je to jednorazová platba a už Ti nikdy nebudú účtované ďalšie poplatky.
Je to malá investícia do denného tréningu, ktorý trvá celý mesiac. Toto iní učia za niekoľkonásobne vyššie ceny.


Inými slovami, budeš vedieť všetko, čo potrebuješ vedieť. S mojou pomocou prídeš so skvelými nápadmi a BUDEŠ VEDIEŤ, ako ich previesť na produkty, a speňažiť ich! RÝCHLO a METODICKY budeš schopný vybudovať si značku a presadiť sa na internete online, poznať základy copywritingu online a nakoniec budeš získavať zákazníkov pravidelne. To všetko je za približne 3,47 € na deň.


Aby som to uviedol na pravú mieru, posledný kurz, ktorý som predával sa volal InstaAcademy. Predal sa a naďalej sa predáva za 297 € + dph a to v akcii.
Získaj ešte viac v tejto výzve ... so 70 % zľavou a (oveľa viac).


Dôvod nízkej ceny je jednoduchý: Vďaka tejto cene si tu:-) To je všetko. Viem, že udržanie ceny bude na začiatku znieť hlúpo, ale chcem, aby si bol úspešný. Naozaj. Najmä v týchto bláznivých časoch.


Tiež, ako čoskoro uvidíš, väčšina ľudí, ktorí so mnou pracujú, nakoniec budú klientami celé roky, pretože informácie, ktoré sa budeš postupne učiť, majú veľmi veľkú hodnotu.
Myslím si, že táto výzva je skvelý spôsob, ako „posunúť môj elitný program vpred“ tým, že Ti pomôže zvíťaziť a skutočne preskúma veci, ktoré som si istý, že by si ich nakoniec objavil možno za 2 alebo 5 rokov (čo je dlhý čas, najmä na úrovni online obchodu).


Ak si ako väčšina ľudí, budeš so mnou chcieť pracovať, keď nabudúce ponúknem nové kurzy. (Takže toto je moja „tajná nádej“ ;-)


V každom prípade, ak chceš, aby som šiel s Tebou, ukázal Ti a naviedol Ťa, ako urobiť z nápadu víťazný produkt, rýchlo a čisto budovať značku, zostavovať čestný e-mailový zoznam a získavať zákazníkov, toto je ten najlepší čas na učenie sa v tomto školení, ktoré nikde inde nenájdeš.


Všetci vieme, že internet je miestom pre každého, kto môže nájsť produkty alebo služby, či už je v domácom väzení alebo mimo domova. A teraz je TVOJA šanca ich mať. 

Zaregistruj sa nižšie a začni teraz:

čo povedali Milanovi študenti:
Milan Vasko
Predtým, než som začal pôsobiť v online svete, stalo sa v mojom živote niekoľko zlomových udalostí. V minulosti som bol arogantný podnikateľ, peniaze boli pre mňa všetkým. Mojou životnou prioritou bolo finančné zabezpečenie mojej rodiny. Ale… V roku 2013 nás okradla organizovaná skupina o všetok náš majetok a prišiel som o všetko, čo som nadobudol za celý môj profesijný život. Chcel som skoncovať so svojím životom, pretože rodina, polícia, štát či súdy nemali záujem riešiť situáciu, naopak, boli na strane zlodejov. Vieš, ako to na Slovensku funguje. Nevzdal som sa a prišiel deň, keď som sa rozhodol pre môjho osobného mentora. 
Keďže som preinvestoval veľa peňazí a vyskúšal už takmer všetko na nový rozbeh a peniaze, ktoré som potreboval zaplatiť mentorovi som nemal, predal som auto a peniaze si požičal. 
Začal som úplne od nuly (brigáda jedna, druhá, makačka vo firme na projekte, ktorý vtedy nezarábal a do polnoci webinár s mentorom).
Napriek niekoľkým prekážkam v mojom živote som sa rozhodol robiť iba to, čo je moja vášeň. Tento risk zmenil úplne všetko. Dnes pomáham ľuďom tým, že ich učím, ako si vytvoriť profitabilný biznis vďaka FILE a vďaka využitiu online systému.

Never nikomu, kto ti povie, že sa to nedá. Dá sa, len treba začať a ak chceš vedieť ako, tak ma kontaktuj a veľmi rád ti pomôžem. Nezabudni, že ak to naozaj chceš, tak to dokážeš, takže #poddotoho a nečakaj.

čo napísali Milanovi študenti:

countdown
00Hours00Minutes00Seconds
MV Academy © 2022. All Rights Reserved